Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ратне: говорили про підвищення зарплат
Ратне: говорили про підвищення зарплат

Ратне: говорили про підвищення зарплат

10:56 16.02.2019
440

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи Євген Савлук провів спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні розглянули питання про вжиті заходи щодо підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного соціального внеску.

Начальник Ратнівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Сторовижівського ОУПФ України Волинської області Лариса Заліпа проінформувала про вжиті заходи спрямовані на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати і погашенню заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.

Начальник Ратнівського управління ГУ ДФС у Волинській області Ірина Савелькіна проінформувала про кожного боржника серед юридичних осіб, пояснила причину виникнення великої кількості боржників із ЄСВ серед фізичних осіб підприємців. Окремо зупинилась на заходах, які проводяться з метою погашення заборгованості з єдиного соціального внеску.

На засіданні заслухали пояснення шести роботодавців із приводу недотримання законодавства в частині мінімальної заробітної плати, та двох роботодавців – боржників із ЄСВ та пільгових пенсій.

На засіданні комісії та робочої групи прийняли відповідні рішення.

Рекомендували Старовижівському ОУ ПФУ, Ратнівськоу управлінню ГУ ДФС у Волинській області продовжити роботу щодо підвищення рівня заробітної плати найманих працівників та щодо дотримання державних мінімальних гарантій, а також вжити всі можливі заходи щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та платежів до ПФУ.

Читайте також: Ратнівчанам на замітку: як жителям району платитимуть за вихідні та лікарняні

Коментарі

гість

13:10 16.02.2019

А чому неназвати організації які не платять ЕСВ та заробітну плату, щоб люди знали про цих роботодавців?

Ратнівчанин

13:34 16.02.2019

Шановний гість найгірша ситуація з заробітною платою на молокозаводі, не виплатили навіть за липень 2018р. з ЄСВ теж "лідирує" молокозавод несплачено з березня 2016р. ,через що працівникам незараховується робочий стаж. А саме цікаве в цій ситуації, те що директор молокозаводу в 2016р. пішов на пенсію, після чого ЄСВ і перестали платити, поки йому потрібно було то платили!

гість 1

15:23 16.02.2019

Все куплене! Під час роботи молокозаводу 2.0219 ввечері на завод приїзджала перевірка Держпраці яку головний по сторожах Лещук навіть не пустив на територію, " порішавши" перевіряючі радісні поїхали геть. Ось так паревіряють підприємства-- через хабарі

18 квітня
Сьогодні
Вчора
16.04.2019
15.04.2019
14.04.2019
13.04.2019
12.04.2019
11.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин