Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Виборців Ратнівського району просять перевірити свої персональні дані
Виборців Ратнівського району просять перевірити свої персональні дані

Виборців Ратнівського району просять перевірити свої персональні дані

14:31 15.01.2019
177

Жителів Ратнівського району просять перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VII чергові вибори Президента України призначено на неділю, 31 березня 2019 року, – повідомляють у Ратнівській РДА.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців запрошуємо ратнівчан і жителів району перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Особливо це стосується виборців, які: під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації особисто; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.

Зробити це можливо:

– особисто, завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, який знаходиться за адресою: селище Ратне, вул.Центральна, 19 (2 поверх, каб.29). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (03366) 30 138;

– скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця», на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електронну пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Якщо на електронну пошту надійде негативна відповідь, то виборцю потрібно звернутися до поточного відділу ведення Державного реєстру виборців з документами, які ідентифікують особу (паспортом, ID-карткою) для внесення персональних даних у реєстр.

Кожен виборець, який у день чергових виборів Президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не може проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад: довідка з місця роботи, довідка сільської ради про місце проживання, документ про право власності на житло, виклик на заліково-екзаменаційну сесію тощо).

Коментарі
15 лютого
Сьогодні
Вчора
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
10.02.2019
09.02.2019
08.02.2019
07.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин