Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Ратнівщині школярі змагалися за звання найкращого математика району
На Ратнівщині школярі змагалися за звання найкращого математика району

Повідомили переможців районного етапу учнівської олімпіади з математики

09:27 28.12.2018
517

На Ратнівщині школярі змагалися за звання найкращого математика району.

У суботу, 22 грудня, на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якій взяли участь 131 школяр 5-11 класів із 31 освітнього закладу району. Про це повідомляє відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

За рішенням районного журі олімпіади призові місця здобули:

І місце

  • Шевчик Андрій, учень 5 класу с. Заброди (вчитель Шум Л.М.);
  • Томашук Дмитро, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);
  • Кіпень Ангеліна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Кіпень Л.С.);
  • Собран Олександр, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Поступель (вчитель Мицюк О.М.);
  • Шинкарук Оксана, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
  • Лахтюк Аліса, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);
  • Гурич Вікторія, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Кіпень Н.П.).

ІІ місце

  • Козловський Роман, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заліси (вчитель Мельничук Т.М.);
  • Шпак Володимир, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Луць В.П.);
  • Сопронюк Аніта, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);
  • Самарчук Любомир, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
  • Цап Яна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);
  • Ковч Вікторія, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Аврамук О.А.);
  • Мерчук Марія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Борецька О.В.).

ІІІ місце

  • Корецький Артем, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);
  • Лях Юлія, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);
  • Середюк Дарина, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. М.-Річицькі (вчитель Дударчук О.М.);
  • Семенчук Анна, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Кіпень Н.П.);
  • Троць Максим, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Мороз Ю.П.);
  • Рудчик Антоніна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);
  • Панасюк Олександр, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Борецька О.В.);
  • Дудкевич Олена, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);
  • Костючик Марія, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Річиця (вчитель Геналюк В.Я.);
  • Старушик Іоанна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);
  • Семенюк Мілана, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Семенчук Л.І.);
  • Кулиніч Іванна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Маковецька К.І.);
  • Бошель Юлія, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Тур (вчитель Мороз О.В.);
  • Карпік Богдан, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мажула Р.П.);
  • Шевчик Христина, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Токарська М.М.);
  • Сідловська Юлія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);
  • Шинкарук Христина, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
  • Ваконюк Максим, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сілянкова Т.А.);
  • Кушмирук Дмитро, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);
  • Шевчик Тарас, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);
  • Мажула Ірина, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мажула Р.П.).

Читайте також:

Повідомили переможців районної олімпіади з трудового навчання

Ратне: повідомили переможців районної олімпіади з астрономії

Коментарі
22 січня
Сьогодні
Вчора
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин