Повідомили переможців районного етапу учнівської олімпіади з математики
28 Грудня 2018, 09:27
2869
На Ратнівщині школярі змагалися за звання найкращого математика району
На Ратнівщині школярі змагалися за звання найкращого математика району.
У суботу, 22 грудня, на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якій взяли участь 131 школяр 5-11 класів із 31 освітнього закладу району. Про це повідомляє відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.
За рішенням районного журі олімпіади призові місця здобули:
І місце
- Шевчик Андрій, учень 5 класу с. Заброди (вчитель Шум Л.М.);
- Томашук Дмитро, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);
- Кіпень Ангеліна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Кіпень Л.С.);
- Собран Олександр, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Поступель (вчитель Мицюк О.М.);
- Шинкарук Оксана, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
- Лахтюк Аліса, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);
- Гурич Вікторія, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Кіпень Н.П.).
ІІ місце
- Козловський Роман, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заліси (вчитель Мельничук Т.М.);
- Шпак Володимир, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Луць В.П.);
- Сопронюк Аніта, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);
- Самарчук Любомир, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
- Цап Яна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);
- Ковч Вікторія, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Аврамук О.А.);
- Мерчук Марія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Борецька О.В.).
ІІІ місце
- Корецький Артем, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);
- Лях Юлія, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);
- Середюк Дарина, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. М.-Річицькі (вчитель Дударчук О.М.);
- Семенчук Анна, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Кіпень Н.П.);
- Троць Максим, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Мороз Ю.П.);
- Рудчик Антоніна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);
- Панасюк Олександр, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Борецька О.В.);
- Дудкевич Олена, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);
- Костючик Марія, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Річиця (вчитель Геналюк В.Я.);
- Старушик Іоанна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);
- Семенюк Мілана, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Семенчук Л.І.);
- Кулиніч Іванна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Маковецька К.І.);
- Бошель Юлія, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Тур (вчитель Мороз О.В.);
- Карпік Богдан, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мажула Р.П.);
- Шевчик Христина, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Токарська М.М.);
- Сідловська Юлія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);
- Шинкарук Христина, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);
- Ваконюк Максим, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Сілянкова Т.А.);
- Кушмирук Дмитро, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);
- Шевчик Тарас, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);
- Мажула Ірина, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мажула Р.П.).
Читайте також:
Повідомили переможців районної олімпіади з трудового навчання
Ратне: повідомили переможців районної олімпіади з астрономії
18/04/2024
Четвер
18.04.2024
17.04.2024
16:51
16:46
15:08
ГАЛЕРЕЯ
Афіша
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром
Бізнес
Еко
Життя
Закордон
Історія
Культура
Медицина
Освіта
Спорт