Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ратному обговорили стан альтернативної служби району
У Ратному обговорили стан альтернативної служби району

Ратне: обговорили стан альтернативної служби району

13:10 01.12.2018
139

У селищі Ратне обговорили ситуацію із службою, яка має на меті виконання обов’язку перед суспільством.

Заступник голови РДа Сергій Матвійчук провів засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби за участю представників управління соціального захисту населення та інших структурних підрозділів райдержадміністрації. Про це повідомляє відділ внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

На засіданні комісії розглянули одне звернення щодо направлення громадянина на проходження альтернативної служби. За результатами його розгляду прийняли відповідне рішення.

Протягом 2018 року до управління соціального захисту населення звернулося 13 осіб громадян призовного віку із заявою про надання можливості проходити альтернативну (невійськову) службу.

Усі заяви розглянли в місячний термін, як передбачено законодавством. Із 13 заявників – чотирьом відмовлено у зв’язку з порушенням терміну подачі заяви, шестеро призовників направлені на підприємства району, ще двоє отримали тимчасову відстрочку, один – визнаний непридатним до військової служби.

Сьогодні на підприємствах району альтернативну службу проходять 11 осіб, з них, троє – в Ратнівському ВУЖКГ, двоє – Ратнівському ЛМГ, двоє - Ратнівському МУВГ, двоє – Ратнівському МСЛП, один – Ковельській ДЕД, один – НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок с. Гута.

Читайте також: На Ратнівщині найбільше призовників, які «косять» від служби в армії

Довідково:

Альтернативна (невійськова) служба, є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством.

Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
03.12.2018
02.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин