Команда з Видраницького ліцею перемогла на всеукраїнському екоконкурсі

#   1022
ФОТО

Команда «ВИДРА» Видраницького ліцею здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі «Земля — наш спільний дім».

Про це повідомили на сторінці навчального закладу.

У ліцеї зазначили, що перемога стала результатом наполегливої праці, творчого підходу та небайдужості учнів до теми збереження довкілля.

«Ви гідно представили свій заклад, громаду та область на національному рівні, довівши, що молоде покоління українців готове брати на себе відповідальність за збереження довкілля», – йдеться у повідомленні.

У закладі також висловили подяку керівникам команди — Юлії Кобець, Сергію Ятчуку та Віті Шевчик – за професійну підготовку, підтримку та віру в учнів.

Переможцям побажали не зупинятися на досягнутому, надалі розвивати свої таланти та підкорювати нові вершини.

Останні новини

Всі

12 червня 2026

11 червня 2026

Переглянути все