Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Казкові герої у Жиричах допомагали бібліотекарям краще пізнати дитячу творчість
Казкові герої у Жиричах допомагали бібліотекарям краще пізнати дитячу творчість

Чим допомагали Буратіно та Мальвіна шкільним бібіліотекарям у Жиричах

12:56 27.10.2018
849

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» села Жиричі казкові персонажі допомагали працівникам шкільних книгозбірень знайти підхід до творчого розвитку учнів.

Захід на тему «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського) відбувся у середу, 24 жовтня. Про це пишуть на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнвіської райдержадміністрації.

У холі навчального закладу з вітальним словом гостей зустрічали директор школи та вихованці дитячого садка. Казкові персонажі Буратіно, Мальвіна, Червона Шапочка допомагали бібліотекарям поринути у творчу атмосферу заходу.

У шкільній бібліотеці методист районного методичного кабінету Леся Лукашик обґрунтувала актуальність даної теми, наголосила, що Василь Сухомлинський відводив чільне місце даній проблемі у своїй педагогічній діяльності. Педагог вважав, що головною метою навчання повинно бути не засвоєння знань, умінь та навичок, а творчий пошук, мислення.

Людмила Ковальчук, бібліотекарка навчального закладу, презентувала роботу шкільної бібліотеки, ознайомила присутніх із своїми доробками. Також бібліотекарі району мали змогу переглянути урок-презентацію «Творчий спадок Василя Олексійовича Сухомлинського для дітей», написати казку «Нова лісова школа», взяти участь у практичному занятті «Арт-терапія – метод художньої творчості».

Читайте також: У Ратному відбулася районна педагогічна конференція, присвячена 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського

Коментарі
23 квітня
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин