Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Пошук через смарт-додаток та мандрівка до найкращої школи: як у Забродах відзначили День знань. ФОТО

08:15 03.09.2019
1146

В опорному закладі освіти НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» села Заброди урочисто розпочали новий навчальний рік.

Зранку, на шкільному подвір’ї було досить людно. Чимало забродівців, вчителів, школярів у вишиванках та з квітами прийшли до навчального закладу, аби відзначити День знань.

Ведучі свята привітали усіх гостей шкільного свята із настанням осені, а учнів із закінченням канікул та початком нового навчального року.

Згодом, на урочисту лінійку запросили наймолодших учнів – першокласників. Цьогоріч до першого класу у Забродах пішло 24 дитини.

Зі святом першачків привітала їхня вчителька – Ірина Шум.

Ірина Василівна ласкаво запрошувала дітей до школи та запевнила як батьків, так і своїх учнів, що хвилюватися не варто:

«Ми йдемо не просто в школу, а в Нову Українську Школу!» – зауважила вчителька.

Традиційно, відкриття свята знаменувало звучання Державного Гімну України та підняття українського двоколору.

Згодом, до вітального слова ведучі запросили випускників, адже для них це останній першовересень. Одинадцятикласники подякували своїй першій вчительці за те, що вона їх виховувала та на знак вдячності вручили подарунок.

Після виступу старшокласників, звучало вітальне слово від сільського голови села Заброди Миколи Калачука.

Згодом усі присутні почули дзеленчання першого дзвоника, після чого батьки першокласників повели їх до класу. Однак свято на цьому не завершилося.

Учні та гості свята мали можливість поспостерігати за перформансом, який підготував колектив школи. Директор навчального закладу Роман Тарасюк та його помічниця Любов Борзовець за допомогою пошукового смарт-додатка у телефоні віднайшли найкращу школу – Забродівську, аби згодом вирушити у мандри.

Таким чином, присутні на святі могли побачити як вчительки та вчителі, використовуючи при цьому тематичні декорації, розповідали про свої предмети у віршованій формі та закликали учнів прагнути до знань.

Наприкінці урочистостей, пролунав гімн України у виконанні музичного керівника навчального закладу. Опісля настановчого слова від директора школи, учні вирушили на уроки.

Читайте також: У ратнівських школах пролунав перший дзвоник. ФОТОМарія СИДОРУК

Коментарі
20 вересня
Вчора
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020
13.09.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю