Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Забродівській ОТГ планують затвердити Центр по освоєнню осушених земель в області
У Забродівській ОТГ планують затвердити Центр по освоєнню осушених земель в області

У Забродівській ОТГ планують затвердити Центр по освоєнню осушених земель в області

16:00 20.06.2018
149

У п’ятницю, 15 червня, у Луцьку провели перший семінар з питань поєднання зусиль для розповсюдження та впровадження інновацій для сталого використання меліорованих територій Волинської області.

Про це повідомляє Волинське обласне управління водних ресурсів.

Круглий стіл з питань управління водними і земельними ресурсами та сталого розвитку меліорованих територій у Поліському регіоні відбувся за участі представників департаменту агропромислового розвитку, управління водного господарства, наукових установ та аграріїв Волинської області.

За результатами семінару прийняли Концепцію Діалогу зацікавлених сторін з питань управління водними та земельними ресурсами і сталого розвитку меліорованих територій у Поліському регіоні (Поліський Діалог).

За цією концепцією планують затвердити Центром по освоєнню осушених земель в області Забродівську ОТГ Ратнівського району і ТОВ «Ратнівський аграрій», а голову Забродівської ОТГ Миколу Калачука і директора ТОВ «Ратнівський аграрій» Валентина Чернецького рекомендувати включити в склад групи Міністерства аграрної політики та продовольства України по ефективному використанню осушених земель від Волинської області.


Довідково:

Поліський Діалог передбачає створення постійних команд зацікавлених сторін та експертів, що у рамках проведення періодичних семінарів, робочих зустрічей та скайп-конференцій будуть формувати та просувати конкретні бізнес проекти для вирішення першочергових проблем водо- землекористування на обраних пілотних меліорованих територіях, забезпечувати обмін знаннями та досвідом і залучати додатково міжнародний досвід та експертизу.

Діалог буде підтримуватись за кошти державних установ (у рамках виконання їх звичайних обов’язків та поточних проектів), міжнародної технічної допомоги та кошти бізнес партнерів і добровільних внесків учасників.

Коментарі

Забродівець

17:09 20.06.2018

О це правильно і своєчасно

17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
09.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин