Назвали переможців районних краєзнавчо-туристичних змагань
З 29 по 31 травня у селі Броди, біля озера Чисте, на узбережжі «Бродівська пральня» проходили VIІ туристсько – краєзнавчі змагання серед учнівської молоді, присвячені пам’яті Миколи Свіржевського.
Захід організував Ратнівський Центр дитячої та юнацької творчості, – про це повідомляють на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації.
У змаганнях взяли участь 170 учасників із 17 закладів освіти.
За підсумками змагань переможцями стали команди-учасники, які отримали грамоти та цінні подарунками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
І місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди;
ІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. Миколи Заліпи;
ІІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Прохід.
Також, грамотами за окремі види змагань нагородили:
у виді «Спортивне орієнтування»:
- І місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди;
- ІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Прохід;
- ІІІ місце - ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Краска.
у виді «Смуга перешкод»:
- І місце- ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. Миколи Заліпи;
- ІІ місце- НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди;
- ІІІ місце- НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі;
у виді «Туристична естафета»:
- І місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди;
- ІІ місце - ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. Миколи Заліпи;
- ІІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Датинь.
В конкурсній програмі з туризму переможцями стали:
Конкурс «Художня самодіяльність»:
- І місце – НВК с.Броди, НВК с.Прохід;
- ІІ місце _ НВК с.Здомишель, НВК с.Комарове;
- ІІІ місце – НВК с.Велимче, НВК с.Конище, НВК с.Сільце.
Конкурс « Кращий туристичний побут»:
- І місце – ЗОШ с.Краска;
- ІІ місце – НВК с.Гірники, НВК с.Комарове;
- ІІІ місце – НВК №1-гімназія, ЗОШ №2 смт Ратне.
Конкурс «Кращий кашовар»:
Переможці : НВК с.Броди, НВК с.Датинь, НВК с.Жиричі, НВК с.Замшани, НВК с.Прохід, НВК с.Млинове, НВК с.Сільце.
Конкурс «Кращий туристичний плакат»:
- І місце – НВК с.Гірники;
- ІІ місце- НВК с.Велимче, НВК с.Замшани;
- ІІІ місце НВК с.Броди,НВК с.Датинь, НВК с.Комарове, НВК с.Сільце.
Крім цього, працівники Ратнівської дитячо-юнацької спортивної школи провели спортивні змагання:
змагання з футболу -
- І місце – НВК с.Броди;
- ІІ місце - НВК с. Замшани;
- ІІІ місце – НВК с.Датинь;
змагання з волейболу -
- І місце - НВК №1-гімназія;
- ІІ місце – НВК с.Датинь;
- ІІІ місце – НВК с.Кортеліси.
Окремою грамотою та цінним подарунком нагородили кзбірну ЗОШ села Краска «Команда відкриття з туристсько-спортивних змагань-2018».