Ратне: як проводили районний чемпіонат з волейболу

21 Лютого 2018, 15:38
Фото ілюстративне

Упродовж кількох тижнів спортсмени з Ратнівщини та Старовижівщини змагалися між собою у відбіркових турнірах аби здобути першість у фінальній частині відкритого чемпіонату Ратнівського району з волейболу серед чоловіків.

Про це повідомляють на сайті відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА.

Змагання проходили в три етапи. Перший етап - зональний, в якому взяло участь 15 команд. Команди поділилися на чотири групи.

За підсумками змагань, у півфінал вийшли вісім команд: Ратне, Жиричі, Річиця, Видраниця, Датинь, Стара Вижівка, Заболоття, Здомишель. У свою чергу, вони поділилися на дві групи: «А» і «Б».

У групу «А» ввійшли команди з Ратного, Річиці, Датиня, Здомишля (здомишельська команда не з’явилася на ігри). До складу групи «Б» входили спортсмени з Жирич, Видраниці, Старої Вижівки та Заболоття.

Півфінальні ігри проводили 17 лютого: у Ратному грали команди групи «А», а у Заболотті - групи «Б».

Змагання проходили по коловій системі. Відповідно до положення, дві кращі команди виходили у фінальну частину.

У групі «А» І місце зайняла команда з Датиня, ІІ місце - з Ратного.

У групі «Б» І місце здобула команда зі Старої Вижівки, ІІ місце – з Видраниці.

У неділю, 18 лютого, у фінальній частині зустрілися команди Датиня та Видраниці. Із рахунком 2:0 перемогли датинська волейболісти.

Серед боротьби між командами Старої Вижівки та Ратного, із рахунком 2:0, перемогли ратнівчани.

Команди, які програли - Видраниця і Стара Вижівка, змагалися за ІІІ місце. Із рахунком 2:0 перемогла команда з Видраниці.

За І місце боролися гравці із Ратного та Датиня.

Із рахунком 3:0 впевнену перемогу здобули датинські спортсмени. До слова, вони вибороли перше місце уже дванадцятий раз з тринадцяти можливих.

Команду-переможця нагородили кубком і дипломом, гравців відзначили грамотами та медалями.

За ІІ і ІІІ місця командам також вручили дипломи, а гравцям - грамоти та медалі.

Кращим гравцем чемпіонату визнали датинського волейболіста Олександра Сич, якого нагородили пам’ятним сувеніром.

Нагороди вручали голова районної ради Михайло Макарук та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк.