Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ратному провели засідання колегії райдержадміністрації

10:30 23.11.2017
219

На засіданні розглядали питання соціально-економічного розвитку, призову громадян на військову службу та презентували книгу «Дороги до Щастя».

Зібрання відбулося вчора, 22 листопада. Про це інформує сайт Ратнівської районної державної адміністрації.

Крім питань, що стосуються проекту Програми соціально-економічного розвитку, на порядку денному розглянули такі: використання коштів відділом освіти райдержадміністрації для закупівлі твердого палива, формування бюджету на 2018 рік, виконання протитуберкульозних заходів, соціального захисту дітей, виконання делегованих повноважень виконкомом Заболотівської селищної ради.


Військовий комісар Ратнівського районного військового комісаріату підполковник Василь Шинкарук провів практичне заняття щодо призову громадян України на строкову військову службу та їх направлення до військової служби за контрактом цієї осені.


У ході навчання військовий комісар пояснив присутнім вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та детально ознайомив із статтею 38 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу».

Наприкінці засідання колегії голова райдержадміністрації Андрій Харлампович презентував та подарував книгу членам колегії РДА «Дороги до Щастя: круїзно-волонтерські нотатки», автором якої є військовий волонтер Юрій Тира.


Довідково:

Юрій Тира, більш знаний на прізвисько «Степанич», успішний бізнесмен, котрий активно надає допомогу військовослужбовцям на сході країни. Написав книгу «Дороги до Щастя: круїзно-волонтерські нотатки», яка складається з двох частин та написана у формі щоденника, де описані останні п’ять років життя автора. Перша частина – розповідь про круїзи, якими автор займався багато років. Друга – про війну в країні. Також у книзі багато ілюстрацій із двох різних світів – війни та мирного життя.

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
09.07.2018
08.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин